Zaczęliśmy przygodę z sitodrukiem na początku lat 90. Oddajemy Państwu całą naszą wiedzę, doświadczenie, służymy radą.

Drukujemy na wszystkich używanych w reklamie, przemyśle i poligrafii podłożach, włączając w to tzw. podłoża trudne jak polietylen, polipropylen, a także metale, szkło i ceramikę, podłoża tekstylne od bawełny po pokrywane milmarem materiały sztuczne. Nasze nadruki wykorzystywane były w aplikacjach dla wojska, GOPR, UOP, co daje gwarancję w zastosowaniach profesjonalnych.

Sitodruk jest najtrudniejszą i najbardziej uniwersalną z technik drukarskich. Potrafiąc wybrać farby i dodatki odpowiednie do drukowanego podłoża, stosując techniki ich przygotowania i zabezpieczania druku unikamy ścieralności nadruków i ich wysoką jakość oraz trwałość. Nadruki są odporne na wilgoć, starzenie, działanie mechaniczne oraz promieniowanie UV ( dużo większa światłotrwałość od wydruków z maszyn cyfrowych wielkoformatowych, niezależnie od ich technologii druku)

Pracujemy na siatkach od 24 do 180 oczek na cm kwadratowy. Stosujemy utwardzanie konwencjonalne ( suszenie na wolnym powietrzu) oraz tunelowe, promiennikami IR ( promieniowanie podczerwone ). Naświetlanie UV matryc pozwala na dokładne, pozbawione postrzępień, odwzorowanie grafiki.

Typowe zastosowania sitodruku:

Druk na foliach samoprzylepnych - naklejki, etykiety, stickersy, banderole

Druk na foliach adhezyjnych -naklejki, etykiety, reklama krótkookresowa

Druk na papierze samoprzylepnym - naklejki, etykiety

Druk na papierach i kartonach - opakowania, papeteria firmowa, nadruk na kopertach, zaproszenia, dyplomy, kalendarze, wizytówki

Nadruki na gotowych kalendarzach

Druk na tworzywach - płyty i folie

Druk na metalach- pulpity sterownicze, tabliczki znamionowe

Druk na szkle - tablice info, wagi, drzwi meblowe, blaty, kabiny prysznicowe, lampy

Druk na ceramice - płytki ceramiczne ( nadruk bezpośredni z wypałem lub bez, kalkomania)

Kalkomania szklarska i ceramiczna, wypał 580-1100 stopni C

Nadruki na tekstyliach - koszulki, kurtki, kamizelki odblaskowe, pokrowce, flagi, flagietki, torby bawełniane, wigofilowe