Tatuaże zmywalne to idealny sposób, aby wyrazić siebie lub reklamować swoją firmę. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby wykonać tradycyjny tatuaż, ale boją się bólu oraz tego, że za jakiś czas wybrany wzór im się znudzi. Tatuaże tymczasowe rozwiązują te problemy, ponieważ można je wykonać szybko i bezboleśnie, dosłownie w kilka minut. Gdy uznamy, że tatuaż chcemy zmienić na inny, wystarczy zwykła oliwka kosmetyczna, aby go usunąć. To proste i bezpieczne dla skóry.

Jako producent tatuaży zmywalnych oferujemy szeroką gamę wzorów tatuaży, które drukujemy z myślą o dzieciach i dorosłych. Kładziemy wielki nacisk na bezpieczeństwo naszych produktów. Komponenty używane przez nas w produkcji tatuaży spełniają restrykcyjne normy Unii Europejskiej oraz amerykańskiej FDA. Folia lub papier zabezpieczający są produkowane od lat specjalnie na nasze zamówienie, nie sprowadzamy komponentów do druku z niewiadomych źródeł, co daje nam pewność, że sprzedajemy produkt w pełni bezpieczny. Badania dermatologiczne, którym poddawane były nasze produkty prowadzone były także wśród ochotników ze skórą wrażliwą na kosmetyki.

Oferujemy szeroki wybór wzorów tatuaży. Wystarczy tylko dosłać nam wzór, a my wykonamy dla Państwa tatuaże zmywalne na zmówienie w ilościach hurtowych. Takie tatuaże są również jednym z najtańszych gadżetów reklamowych na rynku. Cena jednostkowa przy zamówieniach hurtowych to zaledwie kilka groszy, a możliwości reklamowe są ogromne. Wykonaliśmy już tatuaże reklamowe dla wielu znanych marek oraz firm.
NASZE TATUAŻE ZMYWALNE SĄ BEZPIECZNE - PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE

Oferujemy druk tatuaży tymczasowych w opcjach:

  • tatuaże pakowane jednostkowo w opakowanie foliowe z atestem spożywczym
  • tatuaże zmywalne czarno-białe lub pełnokolorowe ( CMYK )
  • tatuaże tymczasowe brokatowane
  • tatuaże świecące w świetle uv
  • tatuaże odblaskowe
  • tatuaże metaliczne - srebrne i złote
  • tatuaże " dzielny pacjent "

 

Nasze moce produkcyjne, to kilka milionów tatuaży reklamowych miesięcznie. Minimalna wielkość kartonika z tatuażem to 1x2 cm. Jako producent tatuaży dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały Państwa wszystkie oczekiwania. Jesteśmy otwarci na jednorazową lub długoterminową współpracę, projektując i drukując tatuaże zmywalne na zamówienie hurtowe.

Zapraszamy firmy do skorzystania z naszej oferty na tatuaże reklamowe, które można rozdawać dzieciom i dorosłym w centrach miast, jak również dodawać je do popularnej prasy. Gwarantujemy, że nasze tatuaże sprawią wiele radości dzieciom i młodzieży, jak również spełnią marzenia o tatuażu u dorosłych. Zapraszamy.