W ostatnich latach zauważyć można wyraźnie, iż tatuaże i tatuowanie ciała zyskały grono wiernych zwolenników. Istnieje jednak grupa osób, dla których zabieg ten jest nie do przejścia, z uwagi na strach przed bólem, a które marzą o tym, by mieć tatuaż. Właśnie dla takich osób powstały tatuaże zmywalne, dzięki którym każdy ma szansę na to, by spełnić swoje pragnienie posiadania wyjątkowego wzoru tatuażu.

Dlaczego warto wybrać tatuaż tymczasowy

Tatuaże tymczasowe to świetny pomysł na to, by wyrazić swoją osobowość, a jednocześnie wyróżnić się wśród innych. Tatuaże tymczasowe są opcją dla osób, które z różnych względów nie chcą zdecydować się na tatuaż permanentny.


Do najważniejszych zalet tatuażu tymczasowego należą:

  • szybkie i bezbolesne wykonanie
  • możliwość łatwego usunięcia tatuażu
  • możliwość łatwego zastąpienia starego wzoru nowym
  • modny design
  • bezpieczeństwo

Zalety naszych tatuaży tymczasowych

Decydując się na zakup i wykonanie naszych tatuaży zmywalnych zyskujecie Państwo pewność, iż wybieracie dobrze. Zakupione u nas produkty gwarantują bezpieczeństwo dla skóry – nie wywołują one alergii, co udokumentowane jest odpowiednimi testami dermatologicznymi. Mogą być one stosowane nie tylko przez osoby o skórze normalnej, ale także i te, podatne na podrażnienia ze skórą wrażliwą. Każdy nasz tatuaż wykonano z materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie normy jakie nałożone zostały przez Unię Europejską oraz normy FDA. Każdy komponent, który używany jest do druku tatuaży tymczasowych to składnik z dobrego i sprawdzonego źródła.

Modny design

Oferta tatuaży zmywalnych zawiera całe mnóstwo wzorów. To tatuaże o najmodniejszym designie, które stanowią piękną ozdobę ciała. Świetnie sprawdzą się zarówno jako ozdoba dla dzieci, jak i dorosłych – wystarczy wybrać odpowiedni model. Poza bogatą ofertą jaką znaleźć można w naszym sklepie, możliwe jest wykonanie tatuażu na zamówienie zgodnie z wzorem przesłanym przez klienta. Tatuaże wykonane na indywidualne zamówienie świetnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Warto pomyśleć o tego typu reklamie, zwłaszcza iż jest to niezwykle tani i efektowny produkt.


tatuaże tymczasowe

Wybierz swój styl

Oferta tatuaży zmywalnych pozwala na wyrażenie swojej osobowości i stylu. Dzięki zróżnicowanym wzorom, kolorom oraz technikom wykonania każdy może poczuć się wyjątkowo. Do wyboru mają Państwo tatuaże tymczasowe zarówno czarno-białe, jak i kolorowe, brokatowane, świecące, odblaskowe, metaliczne, tatuaże dziecięce – „dzielny pacjent”.

Tatuaże tymczasowe – to się opłaca

Wybór tatuażu tymczasowego jest decyzją, której nie sposób pożałować. Nie istnieje ryzyko, iż będzie to nieprzemyślany zabieg, którego będziecie chcieć pozbyć się ze swojego ciała. Jeśli wzór tatuażu przestanie wam się podobać, wystarczy zmyć go oliwą kosmetyczną, a potem wybrać kolejny, modniejszy i bardziej pożądany wzór.
Posiadanie tymczasowego tatuażu może okazać się także niezłą zabawą. Nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych – nie sposób obyć się bez niego podczas zabaw karnawałowych, czy innych imprez, które wymagają specjalnej oprawy, czy stroju. Tatuaże zmywalne to dobry wybór:
  • dla dzieci i dorosłych
  • oferują szerokie wzornictwo
  • są bezpieczne
  • są stylowe
  • są świetnym materiałem reklamowym